Our range of products include round flange washer and red round rubber washer.
₹ 35 / Piece Get Latest Price
| Inner Diameter | 5 mm |
| Outer Diameter | 10 mm |
| Thickness | 1.6 mm |
| Material | washer |
| Usage | industrial |
₹ 18 / Piece Get Latest Price
| Washer Material | Natural Rubber |
| Washer Size | M4 |
| Washer Shape | Round |
| Outer Diameter | 6 mm |
| Inner Diameter | 3 mm |
| Thickness | 0.8 mm |
| Material | rubber |
| Usage | industrial |
Ashish Jain (Proprietor)
6 Sigma Enterprises
504, 5th Floor, M B Tower, Mb Estate, Ram Mandir, Virar West
Palghar - 401303, Maharashtra, India