Leading Manufacturer of silicon rubber sheets, viton rubber sheet and all types of rubber sheet from Palghar.
₹ 360 / Kg Get Latest Price
| Thickness | 3 mm |
| Application Industry | Electrical |
| You Supply In | Roll |
| Material | Silicone Rubber |
| Pattern | box |
₹ 2500 / Kg Get Latest Price
| Thickness | 10 mm |
| Color | black |
| Material | viton |
| Application Industry | Electrical |
| You Supply In | Sheet |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 70 / Kg Get Latest Price
| Thickness | 1 mm |
| Application Industry | Electrical |
| You Supply In | Sheet |
| Color | Black |
| Shape | Rectangular |
Ashish Jain (Proprietor)
6 Sigma Enterprises
504, 5th Floor, M B Tower, Mb Estate, Ram Mandir, Virar West
Palghar - 401303, Maharashtra, India